Dni Gliwickich Młodych Naukowców

„Wiedza jest dla ludzi drugim słońcem” Platon
Deszczowo ale naukowo tak uczniowie klasy 8b i 7b spędzili piątkowy dzień.
Uczniowie klasy 8b Piotr i Piotr zdobyli 3 miejsce w konkursie biologicznym organizowanym w ramach Dni Gliwickich młodych naukowców – Gratulujemy
Podczas X Finału Dni Gliwickich Młodych Naukowców, który odbył się w Centrum Kongresowym Politechniki Śląskiej kiedy nasi laureaci odbierali nagrody uczniowie mogli zapoznać się z ofertą kształcenia Politechniki Śląskiej, a także usłyszeć od studentów czym zajmują się w ramach działalności w kołach naukowych. Robopies zaprezentowany przez Studenckie Koło Naukowe ReXiO oraz łazik marsjański Studenckiego Koło Naukowego Silesian Phoenix wywołały duże zainteresowanie i mnóstwo pytań publiczności.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.