Erasmus+ dla każdego

W piątek 08.11.19 nauczyciele ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 w Gliwicach oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Gliwicach zorganizowały konferencję "Erasmus + dla każdego". W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele z gliwickich szkół, zainteresowani napisaniem projektu Erasmus+ KA2 Współpraca szkół.
Gospodarze omówili swoje projekty realizowane w ostatnich latach. Jednak najwięcej czasu poświęcono na przybliżenie gościom zasad pisania wniosku.
Nauczyciele wymieniali się uwagami i dyskutowali na temat konkretnych problemów. Uczestnicy otrzymali materiały dotyczące zrealizowanych projektów, a także certyfikaty uczestnictwa.
Bardzo dziękujemy za udział!
Konferencja została sfinansowana ze środków programu europejskiego Erasmus+.